KONST / Litografier / Färglitografi 15893236
nr 1589 3236
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 93/175. Färglitografi, bildmått: 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 93x70 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:45:18
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm